Září 2014

Kabáty na podzim

30. září 2014 v 17:34 Fashion
Ahojky, tak venku už to fakt nevypadá na nějaké teplejší počasí a myslím, že kabát na podzim je povinnou věcí na podzim pro každou holku. Nevětším hitem tohohle podzimu je parka. Vydím ji úplně všude, jak už v obchodech nebo venku v ulicích. Přiznávám, že ze začátku se mi tedy tenhle hit moc nelíbil, ale teď se mi začíná dost líbit. V minulým článku jsem psala, že jsem si koupila parku, ale v černé barvě. Líbila se mi víc a taky nechci být jako každá druhý v zelený parce. Další typ kabátu, který asi nikdy nevyjde z módy je takový základ šatníku. Můžete si ho prakticky vzít k čemukoliv. Nikdy to nebude vypadat blbě. Je to takový univerzální kousek oblečení.

V dalším článku se můžete těšit na ispiraci šál a šátku a jak je nosit.

Můj wishlist pro podzim

19. září 2014 v 23:55 | Kendie |  Fashion

Ahoj :)
Dneska tu mám článek s názvem Můj wishlist pro podzim :)
Mnoho věcí jsem si ze seznamu iž odšrtla, protože byli dny Marianne a já jsem jela s mamkou nakupovat na podzim.
O těch vecěch ale až v pozděším článku.
První na seznamu je kruhová šála. Myslím, že na chladnější dny je kruhová šála úplně ideální a oživí jakýkoliv obyčejný outfit. Klasické šály prakticky skoro vůbec nenosím, ale do kruhových jsem se zamilovala. Vyhovuje mi, že to nemusím nějak složitě uvazovat, ale stačí jen dvakrát obtočit šálu kolem krku a můžu vyrazit.
Jako druhá věc na seznamu je určitě můj parka kabát. Nechci ho, ale jako polovina lidí v České republice v zelené barvě. :D Ale v černé. Myslím, že černou barvu využiju rozhodně víc. I když ty zelené parky jsou taky hezké.
Ke kabátu jsem již dlouho chtěla boty na klínku. Obyčejné černé, aby se hodila prakticky ke všemu.
Když už jsme u té obuvi, chtěla bych taky rozhodně obyčejné tenisky, které s myslím, že má doma asi každý. Je to taková základní typická obuv.
Svetry ! Mám jich na zimu a podzim dost málo a my máme vždycky ve třídě na škole strašnou zimu. Někdy mám takový pocit, že když vyjdu ven ze školy, je snad větší teplo venku než u nás na škole. Proto bych si chtěla pořídit pár teplých svetrů, abych v tý škole nezmrzla. V zimě je budu milovat.
Další na seznamu mi určitě nemůžou chybět válenky. Ne nechci s nima chodit po městě. Jako obuv na ven, bych si je nikdy nevzala. Ale jako teplé bačkory na doma mi příjdou naprosto vynikající.

Koláž je moje ! Je z fotek na internetu, ale dala jsem si s ní práci a udělala jsem si z věcí koláž :)Organizační věci

16. září 2014 v 20:32
Už jako malá jsem chtěla být spisovatelkou a mohla jsem prosedět celý den u své "knížky" a psát stránky a stránky o různých nesmyslech, který ani nikdy nedávali smysl. Psala jsem tehdy hlavně pohádky a příběhy o různých zvířatkách :D.
Né že by mi sen být spisovatelkou vydržel do teď, ale psaní mě rozhodně nepřestalo bavit.
Psaní mi začíná chybět a tak jsem se rozhodla opět rozjet blog. Dřív mě to šíleně bavilo, ale později už na to nějak nebyl čas - škola, rodina, kamarádi a ani se mi do těch článků moc nechtělo. Ale teď zase začnu a vymyslela jsem i dvě nové rubriky a nápady na články.
Mezi první rubriku patří PŘEČTENO. Vždycky když dočtu nějakou knížku, tak napíšu na blog článek, jestli se mi knížka líbila a nebo ne, o čem je,.. Prostě taková malá recenze amatéra :D
A další rubrika je taková fitness. Asi před týdnem jsem najela na nový jídelníček. Snažím se stravovat dobře. Jíst hodně zeleniny a omezit sladké. Zvýšit svůj pitní režim a začít sportovat. U nás ve městě právě naše fitko otevřelo nové sportovní aktivity a tak je chci všechny vyzkoušet. Rozhodně bych chtěla chodit i dřív spát, protože ráno mi dělá dost velký problém vstát, protože chodím večer spát kolem půlnoci. Prostě abych to shrnula chci tak nějak celkově zlepšit svůj životní styl a hlavně zpevnit své tělo.
A k čem článkům, bude to taková série .. My ... routine. Toto můžete znát hodně u youtuberů, který na to točí videa. Já ale na to žádný videa točit nebudu, ale udělám o tom články ( my fitness routine, my morning a night routine, my skin care routine, my hair care routine a dalších milión routine :D )
TO by bylo asi vše a hlavně se nezapomeňte zahlasovat v anketě, jestli takové rubriky a články uvítáte.
Děkuji a Pááá ♥